BIURO SPRZEDAŻY
Łodź, ul. Tuwima 22/26,otwarte w godzinach 8-16
tel.  Monika Kępa - 796992883; 
Dostępne powierzchnie

 

Wszystkie powierzchnie biurowe do wynajęcia w Łodzi jakie przekazujemy naszym Najemcom są za każdym razem dostosowywane do ich potrzeb. Nowi Najemcy biorą czynny udział w projektowaniu własnych biur a ogranicza ich tylko własna wyobraźnia i potencjał konstrukcyjny budynku. Poprzez dobór materiałów, kolorystyki a nawet podziałów architektonicznych wynajmowanej powierzchni macie Państwo możliwość wykreowania sobie wymarzonych warunków do pracy. My zajmiemy się wykonaniem, dbając aby jakość pracy była najwyższa, wyposażając tę przestrzeń w instalacje i udogodnienia odpowiadające waszym wymogom.

W ofercie posiadamy moduły od 15 m2 do nawet 1000 m2. Moduły można dowolnie łączyć i przebudowywać.

Aktualnie dysponujemy powierzchniami: 

piętro IX. powierzchnia 225 m2
rozwiń +
zwiń -
Lokal Biurowy 225 m2, typu openspace z możliwością zmiany układu pomieszczeń, położony na na IX piętrze.
Lokal wyremontowany, przystosowany do prowadzenia działalności biurowej, wyposażony w klimatyzację, wszelkie instalacje (nowe), z szybkim przyłączem internetowym. Odrębne toalety. Istnieje możliwość wydzielenia mniejszych modułów. Budynek po remoncie i termomodernizacji (docieplone ściany, wymienione okna oraz instalacje C.O., elektryczna i teletechniczna). W budynku funkcjonują dwie szybkobieżne windy. Obiekt chroniony, dostępny 24/7. W budynku funkcjonuje portiernia, restauracja oraz sala konferencyjna. Bardzo dobre usytuowanie w Centrum Łodzi. Blisko dworzec PKP i PKS, Urzędy i inne jednostki użyteczności publicznej, duża baza hotelowa i gastronomiczna. Cena 45 zł/m2 + VAT miesięcznie. Do opłat należy doliczyć energię elektryczną, telefon i internet. W cenę najmu wliczono już opłaty związane z ogrzewaniem powierzchni, dostarczaniem wody, odprowadzaniem ścieków oraz wywozem odpadów. Najemca będzie miał możliwość bezpłatnego korzystania z wewnętrznego parkingu, wyposażonego w system kontroli dostępu. Właściciel zobowiązuje się pomóc w zaadaptowaniu lokali do potrzeb najemcy.
Lokal biurowy, piętro I,182m2
rozwiń +
zwiń -
Openspace + kuchnia i gabinety
Lokal Biurowy 182 m2, typu openspace, położony na na 1 piętrze. Lokal wyremontowany, wszelkie instalacje (nowe), z szybkim przyłączem internetowym. Odrębna toaleta i kuchnia. Budynek po remoncie i termomodernizacji (docieplone ściany, wymienione okna oraz instalacje C.O., elektryczna i teletechniczna). W budynku funkcjonują dwie szybkobieżne windy. Bardzo dobre usytuowanie w Centrum Łodzi. Blisko dworzec PKP i PKS, Urzędy i inne jednostki użyteczności publicznej, duża baza hotelowa i gastronomiczna. Obiek chroniony, dostępny 24/7. W budynku funkcjonuje portiernia, restauracja oraz salakonferencyjna. Cena 45 zł/m2 + VAT miesięcznie. Do opłat należy doliczyć energię elektryczną, telefon i internet. W cenę najmu wliczono już opłaty związane z ogrzewaniem powierzchni, dostarczaniem wody, odprowadzaniem ścieków oraz wywozem odpadów. Najemca będzie miał możliwość bezpłatnego korzystania z wewnętrznego parkingu, wyposażonego w system kontroli dostępu. Właściciel zobowiązuje się pomóc w zaadaptowaniu lokali do potrzeb najemcy.
lokal biurowy 225 m2
rozwiń +
zwiń -
Lokal Biurowy 225 m2, typu openspace z możliwością zmiany układu pomieszczeń, położony na na II piętrze.
Lokal wyremontowany, przystosowany do prowadzenia działalności biurowej, wyposażony w klimatyzację, wszelkie instalacje (nowe), z szybkim przyłączem internetowym. Odrębne toalety. Istnieje możliwość wydzielenia mniejszych modułów. Budynek po remoncie i termomodernizacji (docieplone ściany, wymienione okna oraz instalacje C.O., elektryczna i teletechniczna). W budynku funkcjonują dwie szybkobieżne windy. Obiekt chroniony, dostępny 24/7. W budynku funkcjonuje portiernia, restauracja oraz sala konferencyjna. Bardzo dobre usytuowanie w Centrum Łodzi. Blisko dworzec PKP i PKS, Urzędy i inne jednostki użyteczności publicznej, duża baza hotelowa i gastronomiczna. Cena 45 zł/m2 + VAT miesięcznie. Do opłat należy doliczyć energię elektryczną, telefon i internet. W cenę najmu wliczono już opłaty związane z ogrzewaniem powierzchni, dostarczaniem wody, odprowadzaniem ścieków oraz wywozem odpadów. Najemca będzie miał możliwość bezpłatnego korzystania z wewnętrznego parkingu, wyposażonego w system kontroli dostępu. Właściciel zobowiązuje się pomóc w zaadaptowaniu lokali do potrzeb najemcy.Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, wątpliwości czy uwagi, prosimy o przekazanie ich nam za pomocą formularza kontaktowego.

Formularz
© 2024 PROMETEON | Polityka cookies | design by VENTI