INVESTING AND DEVELOPING RESIDENTIAL
Grunty
Grotniki, ul. Krzemień 3 (Gmina Zgierz)
Park Grotniki powstaje w sercu lasu Grotnickiego, nad rzeką Lindą, pośród dębów, brzóz świerków i jodeł. Jest to kolejny projekt realizowany przez PROMETEON. Cicha, zielona, spokojna lokalizacja zdala od miejskiego zgiełku.
Park Grotniki powstaje w sercu lasu Grotnickiego, nad rzeką Lindą, pośród dębów, brzóz świerków i jodeł. Jest to kolejny projekt realizowany przez PROMETEON.
Cicha, zielona, spokojna lokalizacja zdala od miejskiego zgiełku.
 
W ofercie znajdują się mieszkania i apartamenty jak również działki budowlane i rekreacyjne, których przyszli właściciele z pewnością docenią komfort mieszkania w tym wyjątkowym, zielonym i bezpiecznym kompleksie.

Koncepcja zagospodarowania tererenu obejmuje oczyszczenie znajdującego się tam stawu o wysokiej klasie czystości wody, który dzięki zaaranżowaniu chodników, pomostów i zieleni stanie się sercem projektowanej inwestycji.
HOTEL / BUDYNEK BIUROWY
Kutno, ul. Sklęczkowska
Przedmiotem oferty jest budynek zlokalizowany w Kutnie przy ul. Sklęczkowskiej 18. Obiekt doskonale można zaadaptować na potrzeby administracyjne, jako powierzchnie biurowe, bądź też rekreacyjne jako hotel.

OPIS OBIEKTU

Obiekt powstał w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Jest to budynek składający się z części wysokiej - ośmiokondygnacyjnej, o powierzchni wewnętrznej 2760 m2 oraz części niskiej - dwukondygnacyjnej, o powierzchni wewnętrznej 1519,3 m2. Część wysoka jest całkowicie podpiwniczona natomiast część niska jest podpiwniczona częściowo. Konstrukcja budynku szkieletowa, słupowo-ryglowa z elementów prefabrykowanych oparta na siatce słupów.

LOKALIZACJA

Budynek zlokalizowany jest w Kutnie przy ul. Sklęczkowskiej 18. Komunikacja: bliska odległość od Autostrady A1.

KONTAKT

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt:

Michał Majchrzak

telefon: 694 974 770
e-mail:. m.majchrzak@prometeon.pl

Rozwiń
© 2024 PROMETEON | Polityka cookies | design by VENTI